• 08 декември 2016
  • Вести денес: 84
Плусинфо14:24 02 ноември 2016 ● Прочитано 1452

Според извори блиски до принцот, тој се плаши дека публицитетот што ќе го има поради викендот со неговата девојка, може да има кобни последици по двајцата, како што тоа се случи со неговата мајка, принцезата Дајана.

Принцот Хари планирал да помине романтичен викенд во Торонто со новата девојка, актерката Меган Маркл. Но медиумите ја објавија веста за нивната врска, па Хари го откажал патот бидејќи не сакал да го следат фоторепортерите. Тој, наводно се плаши дека бркањето и криењето од папараците може да биде непријатно и кобно за него и Меган.

Принцот ја запозна Меган неодамна во Канада, а потоа неколкупати беа видени заедно во Лондон. Дооброупатените тврдат дека нивната врска се уште е во рана фаза, но дека тој е воодушевен од актерката. Својата нова девојка тој неодамна ја запонал со братот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон.

Подготви:Г.И.
 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Мик Џегер стана татко по осми пат, на 73 години!

Легендата на рок музиката Мик Џегер пак стана татко во 73-тата година, соопшти неговата агентка.

Славниот дизајнер Том Форд шокира: Секој маж треба да доживее секс со друг маж!

Славниот дизајнер во интервјуто за „Џеј Кју“ даде неколку изјави од кои на читателите ќе им падне вилицата.

„Форбс“: Контроверзниот актер е најпреплатен во Холивуд

Џони Деп е најпреплатениот актер според анализата на магазинот „Форбс“.

Најмалиот син на Бекам има празничен сингл ВИДЕО

„Моите две омилени работи се пеење и Божиќ“, објансил 11-годишниот Круз Бекам.

Уште еден пораз за Бред Пит: Објавени деталите од договорот за старателството со Анџелина

Судијата во Лос Анџелес го отфрли барањето на американскиот актер Бред Пит за деталите од неговиот договор со Анџелина Џоли за привремено старателство

НАЈЧИТАНИ