Последна промена пред 10 минути | Четврток 24 Април 2014 | 125 3

ВИДЕО Пијани девојки се степале на тераса, продолжиле на улица

  • Објавено: 10.05.2013 16:50
  • Прочитано: 869
  • Печати

Две млади девојки од Русија, во пијана состојба, решиле физички да се пресметаат. Целиот инцидент почнал на терасата во станот на едната, а продолжил се до улицата.
Девојките, прво ја разбудиле целата зграда, а потоа и улицата со тепањето во 6 часот наутро.
Видеото можете да го видите на овој линк (http://rutube.ru/video/5ba5f6e4340306337054d37606fb903b/)

Подготви: С.Т.И

/style/images/posledni.jpg

Последни коментари (вкупно: 0)

Прочитај ги сите коментари:

Напиши коментар:

име:
е-маил:

добивајте известувања за коментарите на маил
порака:

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.


ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
ПОВЕЌЕ >>
/style/images/intervju-title.jpg

Гласајте без страв за да ја прекинеме оваа агонија

http://images.plusinfo.mk/kolumnisti/Stevo Pendarovski.jpg Објавено: пред пред 7 часа
Прочитано: 767

Стево Пендаровски