Последна промена пред 6 часа | Четврток 24 Април 2014 | 0 0

ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО Амди Бајрам им порача на демонстрантите: Умрете, умрете!

  • Објавено: 24.12.2012 20:00
  • Прочитано: 14725
  • Печати

Пратеникот Амди Бајрам, денеска пред да влезе во собраниската зграда беше пречекан од демонстрантите пред Собранието. Во еден момент, тој се заврте кон поголемата група насобрани граѓани кои останаа таму во текот на целиот ден и им рече:

-Умрете, умрете!

Целиот настан е видео-документиран и може да го погледнете на следното видео.

Објавено: 25.12.2012 19:22

Описменет ?:

Блазе си и на држава со пратеници без грам школо и министри повторувачи.

Објавено: 25.12.2012 09:53

valerija:

Da se zasramime koj ja vodi ovaa prokleta drzava na koe derexe stasa VMRO Amdi da go stiti
samo edno e vistina SRAMOTA ZA MAKEDONIJA I ZA VMRO

Објавено: 25.12.2012 09:09

mano:

Toa pomegu drugoto i mnogu zboruva za nas kako drzava...Amdi Bajram...covekot koj e na granica na idiot,cel zivot sedi vo parlament i e eden od lugeto koi ni ja vodat drzavata.

Напиши коментар:

име:
е-маил:

добивајте известувања за коментарите на маил
порака:

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.


ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
ПОВЕЌЕ >>

http://images.plusinfo.mk/izvori/plusinfo.jpg
info,donka.jpg
Чија е оваа програма?
Донка Барџиева Трајковска
23.04.2014
Gero profil picture.jpg
Заев, само храбро!
Бранко Героски
23.04.2014
повеќе колумни>>