06 мај 2015
Вести денес: 67
    Хелсиншки: Полицијата примени неселективна и прекумерна сила         Пролетен вино-фестивал по четврти пат пред Веро Центар        Без храна и без пријави приведените уште чмаат во полициските станици        Могерини верува дека Велика Британија ќе остане во ЕУ        ФОТО Ана Курникова жешка и секси во четвртата деценија на животот        ФОТО Не личи на себе: Кевин Бејкон буквално се претвори во „сланина“        Формирано здружението „Има иднина“ за нов почеток во државата        ИД тврди дека има 71 борци во САД            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk