Последна промена пред 9 минути | Четврток 24 Април 2014 | 27 0

Нов веб-сајт Мактел.мк

  • Објавено: 18.12.2012 21:51
  • Прочитано: 2653
  • Печати

Од денеска на интернет просторот е активен нов веб-сајт, Мактел.мк, кој на едно место ќе презентира видео продукција, колумни, емисии и ставови.

На овој портал кој функционира од денеска, ќе може да се гледаат емисиите „Аналитико“ на Саше Ивановски, кои ќе бидат пренесувани со еден ден задоцнување од телевизија „Сонце“, каде емисијата се емитува во живо.

 

 

 

/style/images/posledni.jpg

Последни коментари (вкупно: 0)

Прочитај ги сите коментари:

Напиши коментар:

име:
е-маил:

добивајте известувања за коментарите на маил
порака:

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.


ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
ПОВЕЌЕ >>

http://images.plusinfo.mk/izvori/plusinfo.jpg
info,donka.jpg
Чија е оваа програма?
Донка Барџиева Трајковска
23.04.2014
Gero profil picture.jpg
Заев, само храбро!
Бранко Героски
23.04.2014
повеќе колумни>>