03 март 2015
Вести денес: 92
    ФОТО Француската градинка во Скопје, 15 години воспитно-образовен процес        Пратенички од 12 земји од ЈИЕ потпишаа декларација за унапредување на соработката        ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ поднесе целосно неосновани тужби        Промоција на вториот роман на Соња Јолевска - „Туѓи перја“        На есен почнува изградбата на „Колосеум“         Погребан рускиот опозициски лидер Борис Немцов        Груевски и Ставрески преку многу разговор доаѓале до најдобри решенија         Навивач на „Челзи“ убиен на сафари од возбудена зебра            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без дозвола од редакцијата на Плусинфо
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk