04 март 2015
Вести денес: 129
    Земете 50 евра и тргувајте со цената на нафтата на светската берза        „Мерсер“: Виена е најдобар град за живеење        ФОТО Авион на „Туркиш ерлајнс“ излета од писта        Најмалку 30 загинати во рударска несреќа во Украина         Нуланд: Илјадници руски војници се во источна Украина        ВИДЕО Еве како Јасминка Аневска од Телма се справи со црвениот телефон на цензурата        Триесет деца без родители вработени во јавната администрација        Утре дожд и ветар            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без дозвола од редакцијата на Плусинфо
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk