21 април 2015
Вести денес: 46
    Заземена полициската станица во Гошинце?        Кореографката Искра Шукарова со два проекта во Берлин        Студентите денеска по трет пат ќе предаваат за ГТЦ        Вељаноски куртоазно си стегна рака со италијанскиот претседател        Гостиварец паднал во водите на Вардар, го спасиле случајни минувачи        ВИДЕО Даниел Кајмакоски со успешен настап на најголемиот промотивен настан за Евровизија!        Осумнаесетгодишен Албанец од Македонија ја предводел групата исламисти уапсени во Мелбурн         „Стогодишникот“ утре во Кинотека            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk