27 април 2015
Вести денес: 123
    Големо торнадо го погоди Тексас        Назарбаев победи на изборите во Казахстан со освоени 97,7 отсто од гласовите        Обновувањето на Непал по земјотресот ќе чини 5 милијарди долари        Заев: Објавени се сериозни докази за криминал и корупција во самиот врв на власта        Заев: Објавени се сериозни докази за криминал и корупција во самиот врв на власта        Ахмети: Во Гошинце не се нападнати Албанци        Кристина Стојчевска освои сребро на „Австрија опен’’        Боко харам изврши масакр на остров во езерото Чад            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk