27 април 2015
Вести денес: 113
    Кастрација и стерилизација на бездомните кучиња во Струга        Напади на бес - како да ги спречите и „лекувате“        Пешевски и Адеми: Ќе се разгледаат барањата на учениците, бојкотот да прекине        Да му помогнеме на Непал!        Промоција на првиот самостоен албум на Гуру Харе во Концепт 37        Два нови случаи на туларемија во скопско Грушино        ФОТО Даниел Кајмакоски фаворит на руската публика!        УПОЗ на Денот на трудот ќе протестира против законите за јавна администрација            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk