06 март 2015
Вести денес: 130
    ЕУ сака да посредува во енергетските преговори меѓу Русија и Украина        Жарко Трајановски: Горде ќе ја истражува и апси Горде?        Фабиус: Засега нема услови за договор околу иранската нуклеарна програма        ВИДЕО Ова се „човечињата фатени за рака и со патент на уста“        Русија и Германија бараат зголемување на мисијата на ОБСЕ на 1.000 луѓе        Поранешни лидери на безбедносни структури во Украина се обвинети за напад на демонстранти на Мајдан        Грција ќе ангажира туристи како тајни даночни инспектори        Ибраимоски: Првата полицајка може да влече за уши, ама не и за нос            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без дозвола од редакцијата на Плусинфо
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk