27 април 2015
Вести денес: 8
    Протести во Балтимор по смртта на млад црнец во притвор        Најмалку 37 лица загинаа во бура во Пакистан        Активистот Славчо Димитров добил бокс од непознат маж со качулка        Билансот на жртвите во земјотресот во Непал достигна 3.200 лица        Сончево и топло до попладне, а потоа дожд        Нов роман на Дејан Трајковски        ФОТО Оваа карта покажува што најмногу сакаме: Кога ќе видите што бараат Македонците, ќе се растажите!        Заев: Се испрати решителна порака до забеганата власт            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk