30 март 2015
Вести денес: 105
    Објавено решението за лустрациско оцрнување на Јадранка Костова        Средношколскиот пленум најави втор марш во Тетово        Андов разочаран што од неговиот закон направија чудовиште        Европската комисија нема да го набљудува случајот „Пуч“         Утрешен „Слободен печат“: Новинарите протестираат, лустрацијата си врви, Аџиев мува не го лази        СДСМ и ВМРО-ДПМНE ќе се договорат дека нема ништо од договор        Меркел: ЕУ работи на останување на Грција во еврозоната        Над 810.000 внатрешно раселени лица во Украина            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без дозвола од редакцијата на Плусинфо




Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk