05 мај 2015
Вести денес: 118
    Мирен протест на родителите пред МОН        Во најновиот број на Слободен печат читајте:        Пролетен Извештај на ЕК: Новите трошења пристискаат на буџетот        Симпозиум за енергетски менаџмент во организација на ЕВН Снабдување         Околу 40 илегални имигранти се удавија во Средоземно Море         Пакистанската полиција заплени три тони хашиш наменети за извоз        ВМРО-ДПМНЕ: Заев не може да ја монополизира вистината        ВИДЕО „360 степени“ Денко Малески: Се движиме кон конфликт            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk